Всесвітній день здоров’я

Всесвітній день здоров’я

Єдина краса – це здоров’я. (Г. Гейне)

7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у 1948 році.

ВООЗ підходить до цього питання з широких соціальних позицій: здоров’я – не тільки відсутність хвороб та фізичних дефектів, а стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя.

Побажання доброго здоров’я вже давно стало традицією. Нинішній рік оголошений Міжнародним роком медико-санітарних і соціальних працівників на знак поваги і вдячності працівникам медичної та соціальної сфер за їх наполегливу самовіддану працю в боротьбі з пандемією COVID-19. У цьому році ВООЗ проведе кампанію під гаслом «Захищати. Допомагати. Об’єднувати зусилля».

Здорова людина – щаслива людина. Здорове суспільство – те, у якому кожен почуває себе потрібним та цінним. У Всесвітній день здоров’я щиро дякуємо усім, хто створює в Україні умови, за яких кожне життя стає важливим, а кожна хвора дитина отримає шанс на одужання та гідне комфортне життя, незалежно від діагнозу.

Будьте здорові і дбайте про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких кожен день, адже це запорука щасливого життя.