Відгуки про Благодійний Фонд Добра Бджілка


голова громади Іван ЧУП
Синевирська сільська рада
Доброго дня!
Дякуємо за небайдужість та допомогу маленькому Павлику!
Анна
Волонтер
Дякуємо , що підтримуєте нашого Павлика!
Катя
небайдужа громадянка України
Спасибо огромное за поддержку детей ! Чужих деток не бывает!
Emily
Волонтер
Слова подяки.
Тетяна Січковська
Мама
"Вдячна БФ "Добра Бджілка", які не залишилися байдужими до нашої біди. Волонтери Фонду неоднаразово провідували  приносили родині подаруники, різні смаколики. Дякую кожному із Вас хто допомогає та підтримує нашого Артемчика"
Оксана
небайдужа громадянка України

Ви робите велику і хорошу справу!

Дякуємо!

Редька Альона
Мама
"Дякую Фонду "Добра Бджілка" та всім небайдужим людям, які допомогли у зборі коштів на реабілатіцію мого сина, яка проходила у реабілітаційному центрі "Крок за Кроком""  
Татьяна
небайдужа громадянка України
Выражаю глубокую благодарность Благотворительному фонду "Добра Бджілка", огромное спасибо всем кто принимает участие в спасении детей.  С уважением Татьяна
Светлана
небайдужа громадянка України
Хочу поблагодарить всех неравнодушных, кто учавствует в спасении Артёма.
Басова Ганна Степанівна
Мама
Материнська подяка Благодійному фонду "Добра Бджілка" від Ганни Степанівни: "Хочу висловити щиру подяку від усього серця БФ "Добра Бджілка"за підтримку та допомогу та оплату нашого 37-го курсу у міжнародній клініці проф.Козявкіна в місті Трускавець. Що вислухали моє прохання про допомогу і ми змогли пролікуватись з 17.08. по 05.09.2020 р. ( 3 тижні) та покращити наш фізичний стан. Хлопці із задоволенням займалися на процедурах, гарно розслабились, понизився тонус у м`язах, покраащився кровообіг із позитивною динамікою. Безмежно вдячні директору Фонду Олені Вікторівні, яка взяла Дмитра та Івана під опіку та допомогла оплатити лікування, яке для є дуже важливе і дороговартісне 40 500 грн, що не залишили нас без уваги у біді сам на сам у нелегкій життєвій проблемній ситуації. Ще вдячні усьому колективу Вашого надійного фонду "Добра Бджілка" за наполегливу і таку необхідну для нас працю і турботу. Також дякуємо усім-усім небайдужим до чужого горя, людям які змилосердились і нам допомогли назбирати необхідну суму коштів. За кожну гривню з їхніх щирих та добрих рук! Нехай Господь завжди благословляє Вашу нелегку і в одночас необхідну працю, дає Вам сили і наснаги допомогати таким особливим діткам, як мої синочки Дмитрик та Іванко. Здоров`я та Божого Благословення, бажаємо усім - у кожну хвилину завжди і усюди і сторицею вернеться любов і добро! З повагою мама - Ганна"  
Захараш Галина Степанівна
Мама
Щиро вдячна Фонду "Добра Бджілка" за те, що допомогли моїй донечці Златіна  пройти лікування у Трускавець на дельфінотерапію у розмірі 20 000 грн. Дівчинка під час курсу з дельфінами сказала 6 нових слів, стала спокійною почала краще спати. Ми дуже задоводені дельфінотерапією і плануємо наступний курс.
Дякуємо Фонду за допомогу
Виктория Игоревна
Мама
Очень большое спасибо за вашу работу и помощь! А также улыбнули ваши подарки, которые мы получили! Еще раз большущее вам спасибо!!!! Всей вашей команде желаем добра и процветания!    
Виктория Викторовна
Мама
Очень большое спасибо за вашу работу и помощь! А также улыбнули ваши подарки, которые мы получили! Еще раз большущее вам спасибо!!!! Всей вашей команде желаем добра и процветания!
Олена Юхимчук
Мама
Щиро дякую благодійному фонду "Добра бджілка" за допомогу. Яночна успішно перенесла операцію. Основні труднощі позаду. Ми дуже вам вдячні за допомогу. Дякую!!!!