Термінова операція для Орисі

Термінова операція для Орисі

У липні 2014 року на світ народилася маленька дівчинка Орися, бажана донька батьків. Відразу після появи на світ Орисі поставили діагноз – Артрогрипоз (Синдром Ларсена).

Довідка:

Синдром Ларсена (МКБ 10 – код М89) – це рідкий генетичне захворювання, яке має широке коло фенотипічних проявів. Найбільш характерними ознаками вважаються вивихи і підвивихи великих суглобів, наявність вад розвитку кісток лицьового черепа і проблеми з функціями кінцівок. До другорядних проявів відносять сколіоз, клишоногість, низький зріст і труднощі з диханням

Далі до п’яти років Орисі прийшлось пережити шість складних операцій і на мить ми вже думали, що ще трішки, і це все закінчиться і наша дівчинка ходитиме. Але, нажаль, всі сподівання та важкий шлях до одужання був помилковим. Навпаки, Орисі почало навіть гіршати після останньої операції. Їй стало важко сидіти та стояти, все складніше пересувати ногами, а після важкої пневмонії, перенесеної минулої зими, вона ослабла на стільки, що ледве почала рухати ніжками», – розповідає тато дитини.

На жаль, лікарі в Україні не можуть надати належного лікування при такій стадії деформації. Батьки почали пошуки порятунку для дівчинки. Тому єдина надія на те, що Орися ходитиме – це дороговартісне лікування в Іспанії клініка Sant Joan de Déu, де дівчинці мають виконати три операції, загальна вартість яких 169.625 €.

Частину коштів вже зібрано, залишилося 124 000 євро.

Для звичайної української родини така сума захмарна, тому без допомоги небайдужих людей , їм не впоратись.

Реквізити для переказу коштів:

UA553562820000026007051512944, ЄДРПОУ 38595805, МФО 305299

призначення платежу: на лікування Крайняк Орисі.