Пожертвувати дітям

Пожертвувати дітям

Пожертвувати гроші на благодійність – це ваше добровільне та особисте рішення. Благодійний фонд “Добра Бджілка” знаходиться в місті Чернівці, і допомагає важкохворим дітям до 18 років, особам з інвалідністю, дитячим будинкам, людям похилого віку, малозабезпечним сім`ям.

Наші підопічні – це родини, у яких є діти з ДЦП, рак та іншими серйозними захворюваннями. Для діток, які із самого народження з діагнозом ДЦП, їм необхідно проходити свочасне лікування і тривалу системну реабілітацію.

Благодійний фонд “Добра Бджілка” реалізовує програму “Чиєсь життя – то не дрібниці”. Ви можете допомогти в реалізацї програми, а саме надати згоду на встановлення скриньок для збору пожертв в прикасовій зоні.

Ви можете пожертвувати кошти на лікування підопічним Фонду. Зробити це можливо через сайт Фонду, або реквізити в ПриватБанк/Monobank, а також в благодійні скриньки, які знаходяться в кожному місті України.

Ми щиро сподіваємося, що люди небайдужі до проблем, які нас оточують.Велика і непідйомна сума для однієї сім’ї може стати доступною завдяки всім тим, хто вирішив пожертвувати на лікування і на інші потреби в залежності від проблеми, що склалася.

У нас згуртована і відповідальна команда професіоналів, яка знає, як вирішити завдання будь-якої складності.
Фонд “Добра Бджілка” ретельно перевіряє документи кожного підопічного і працює тільки на його благо.
Ми впевнені, що кожна дитина повинна бути щасливою і здоровою — незалежно від віку, статі, віросповідання.
Фонд “Добра Бджілка” веде прозору і відкриту для всіх фінансову звітність. Партнери та звичайні люди, які вирішили пожертвувати дітям, можуть ознайомитися зі звітами, розміщеними на сайті Фонду.
Як Ви вже зрозуміли, зібрані кошти йдуть як на реабілітацію,операцію, так і на закупівлю необхідного обладнання та медикаментів. . Це постійна робота безлічі людей, які хочуть допомогти дітям жити нормальним повноцінним життям.

Фонд “Добра Бджілка”” дякує Вам за позитивне рішення зробити пожертву.

Просто натисніть на кнопку “допомогти” і виберіть зручний спосіб переказу особистих коштів.