Не дихає, коли спить

Не дихає, коли спить

Термінової допомоги потребує хлопчик з Турійська Артем Січковський. Хлопчик народився з дуже рідкісною патологією – синдром П’єра Робена. Дитина не може самостійно дихати під час сну.

Мати Артемичка Тетяна Січковська звернулася за допомогою до благодійного фонду “Добра Бджілка” з проханням допомогти родині врятувати дитину. Фонд перерахував 50 000 гривен.

Таких діток легко впізнати ззовні. У них ніби стесані підборіддя – занадто коротка нижня щелепа. Але проблема не у зовнішності.

У бадьорому стані Артемчик мало відрізняється від своїх ровесників, а от сон для нього становить смертельну небезпеку. Хлопчик задихається, тож спати мусить зі спеціальним дихальним пристроєм та під пильним наглядом.

«Зараз дитинка дуже мучиться. Більшу половину свого життя синочок провів у лікарнях. Кілька разів був у реанімації, так само кілька разів – прооперований. Він не може самостійно дихати, коли спить. Сказати, що на це боляче дивитися – це нічого не сказати.

Я постійно, коли синочок спить, слухаю, чи він дихає. Як тільки перестає, починаю тормошити. Після сну Артемчик прокидається весь спітнілий. Бо для нього дихати так само важко, як для нас бігти крос…

Моє серце не витримує, що така маленька дитина так страждає, а я, доросла, нічим не можу помогти.

Єдина надія – на турецьких лікарів. Вони готові нас прийняти навіть сьогодні. Але необхідно 25 тисяч доларів. В нас немає таких величезних коштів і немає де взяти. Тому звертаюсь до людей: не будьте байдужими, допоможіть врятувати мого синочка від важких мук», – наголосила мати Артема

Мама хлопчика розповідає, що одразу після народження лікарі не побачили в дитини жодної вади. Рідкісну хворобу виявили уже згодом.

Українські лікарі не можуть вилікувати Артемчика. Для порятунку від рідкісної недуги дитині потрібна операція, а в Україні не оперують маленьких діток з такими вадами.

Складну і життєво необхідну операцію погодилися лікарі в Нью-Делі (Індія). Однак на заваді стала пандемія коронавірусу. Кордони цієї країни наразі закриті.

Єдина надія батьків – операція в Туреччині. Там лікарі вже погодилися вилікувати Артемчика й готові прийняти його навіть зараз.

Затримка – в нестачі коштів. Операція в клініці Стамбула вартує 25 тисяч доларів.

Для сім’ї – це захмарна сума, зібрати яку – нереально. Адже матеріальне становище родини – складне. Окрім маленького Артема, батьки виховують ще 5 дітей. Окрім того, у тата Артема – цукровий діабет.

Не будьте байдужими, допоможіть врятувати сина Тетяни.

Реквізити для переказу коштів:

UA553562820000026007051512944, ЄДРПОУ 38595805, МФО 305299

призначення платежу: на лікування Артему Січковському