Допомоги потребує Павлик Мотичка

Допомоги потребує Павлик Мотичка

  Павлику 1,7 рік, — третя дитина Марії та Юрія.

У хлопчика спинально-м‘язова атрофія (СМА).

Це той жорстокий діагноз, при якому діти доживають до 2 років. Так сталося і з найпершим хлопчиком у родині. Він помер у 2017 році. Тоді шансів на порятунок не було жодних.

Про діагноз наймолодшого сина Марія та Юрій дізналися у рочок. «У шість місяців ми помітили, що Павлик почав слабіти, перестав перевертатися, опиратися ніжками. Був розслаблений. Ми забили на спалах, адже ходили до невропатолога в місяць, в три. І коли прийшли у півроку, лікар сказав, що є проблема. Він знав про наш попередній гіркий досвід», – Марія Мотичка.

Хлопчик потребує постійної реабілітації та особливого догляду. Три-чотири рази на день мама робить йому масажі, щоб м’язи не атрофувалися.

Мати Павлика каже, що в Україні складно знайти спеціалістів, не те що у невеликому закарпатському селі, де вони живуть. У рік з хлопчиком їздили у реабілітаційний центр на Львівщину, стан хлопчика покращився.

Але на все треба кошти, соціальну допомогу виділяють тільки 1 раз на рік.

Ми дуже просимо вас взяти участь в нашому зборі та порятунку життя крихітного хлопчика. Сподіваємося на ваше розуміння та доброту!