Павло Мотичка (1 рік 9 місяців)
100%

Павло Мотичка (1 рік 9 місяців)

Діагноз - спінальна м'язова атрофія (СМА)  І типу.

 

 

  • 300000 грнЗібрано
  • 300000 грнПотрібно
Збір закінчено

До благодійного фонду “Добра Бджілка” звернулися батьки життєрадісної дитини, у якого смертельний діагноз.

Мотичка Павло, народився 05 вересня 2019 року народження. Коли Павлику виповнилося 6 місяців, батьки почали підозрювати що з малюком щось неладне.

Родина негайно звернулась до спеціалістів Закарпатської ОДЛ.

Аналізи, результати, діагноз – все як страшний сон: у Павлика генетичне захворювання СМА , від якого кілька років тому помер його старший брат – Юрчик.

СМА 1 типу – Спінальна м’язова атрофія – хвороба Вердніга-Гофмана. Це рідкісне нервово-м’язове захворювання, що передається у спадок. СМА зачіпає здатність повзати й ходити, рухати руками, головою і шиєю, а також дихати і ковтати. СМА 1 типу є найбільш несприятливою формою, за відсутності належного лікування діти не доживають до 2 років.

В цей момент життя родини немов обірвалося.На жаль в Україні немає зареєстрованих ліків, препаратів які могли б допомогти дитині. Це можна зробити тільки за кордоном.

Павлик з діагнозом СМА потребує  допомоги в  дороговартісному   лікуванні!

Зараз Павлику — рік і шість місяців, проте батьки від хвилювань не знаходять собі місця, адже стан їхнього сина погіршується з кожним днем.

слова матері Павлика:”Для моєї родини ця сума просто непідйомна і тому ми звертаємось до всіх народів світу, щоб вони допомогли врятувати наше янголятко”.

Для батьків є дуже важлива будь яка фінансова допомога та підтримка. Вони починали збір самостійно в соц. Мережах, оскільки багато фондів або відмовляли або залишали їх без відповіді.

Наш благодійний фонд “Добра Бджілка” прийняли цей дуже великий виклик та зробить все, щоб допомогти врятувати життя маленькому хлопчику. Але без Вашої допомоги нам не впоратися.

Давайте зробимо неможливе! Давайте подаруємо надію родині та врятуємо життя Павлика !

Додаткова інформація

Допоможіть поширити інформацию