Орися Крайняк  (6 років)
0.1%

Орися Крайняк (6 років)

Діагноз - синдром Ларсена Артрогрипоз 

  • 5000 грнЗібрано
  • 4079600 грнПотрібно
Допомогти

Маленька шестирічна дівчинка Орися, якій від самого початку свого життя доводиться проходити через важкі випробування та муки.

Лист звернення батьків дівчинки Насті та Миколи Крайняк

“Відразу після народження Орисі поставили діагноз Синдром Ларсена, її стан не дозволяв їй нормально рухатись.

В перші місяці свого життя Орисі довелось пройти через болісні гіпсування стоп, які все ж не дали очікуваного результату і ми змушені були шукати альтернативи подальшого лікування в Києві. Далі до п’яти років Орисі прийшлось пережити шість складних операцій і на мить ми вже думали, що ще трішки, і це все закінчиться, і наша дівчинка ходитиме. Але, нажаль, всі сподівання та важкий шлях до одужання був помилковим. Навпаки, Орисі почало навіть гіршати після останньої операції. Їй стало важко сидіти та стояти, все складніше пересувати ногами, а після важкої пневмонії, перенесеної минулої зими, вона ослабла на стільки, що ледве почала рухати ніжками.Лікарі довго не могли встановити причину її погіршення. Після пройденя МРТ картина стала ясніша, а саме воно показало критичне викривлення шийних хребців, які тиснуть на спинний мозок і саме через це Орися  втратила владу над своїм тілом. Зараз вона не може навіть самостійно сидіти,  довго тримати голову, ніжки майже зовсім нерухомі.
Нажаль,  лікарі в Україні не можуть надати належного лікування при такій стадії деформації. Тому єдина надія на те, що Орися ходитиме -це дороговартісне лікування за кордоном. Орисі мають виконати три операції, загальна вартість яких 169.625 €.
Нажаль, ми не маємо можливості самостійно оплатити її лікування. Але ми не втрачаємо надії, попри такий важкий пройдений шлях. Ми все ще бачимо нашу дівчинку, бігаючою,усміхненою та активною і ми віримо в наш останній шанс.”

Зі сподіваннями батьки Орисі.

Частину коштів вже зібрано, залишилося 124 000 євро.

Додаткова інформація

Відеозвернення матері Орисі, Крайняк Насті до всіх небайдужих за допомогою.

 

Допоможіть поширити інформацию