Артем Прохоров (11 років)
100%

Артем Прохоров (11 років)

Пухлина головного мозку .

  • 66870 грнЗібрано
  • 66870 грнПотрібно
Збір закінчено

Благаємо про допомогу!!!

Допоможіть будь-ласка врятувати життя Прохорову Артему,2009 р.н, з міста Полтави.У нього дуже рідкісна пухлина головного мозку (Плеоморфна ксантоастроцитома GII)Стався рецидив…
Минулого року 28 серпня у Артема стався перший приступ епілепсії.Після обстеження МРТ нас приголомшили страшним діагнозом-пухлина мозку, направили до Киева в інститут нейрохірургії.Стан дитини різко погіршився.Лікарі давали невтішні прогнози і порекомендували оперуватися в Ізраілі.
Збирали кошти усією країною,допомагали небайдужі люди.
26.09.17  провели вдалу операцію,але всю пухлину видалити не вдалося,частина,яка залишилася не операбельна.Після біопсії виявилося,що у нас дуже рідкісний вид,який не піддається хіміотерапії.В Україні по МОЗу навіть не має класифікації такої пухлини. Було єдине лікування це біо препаратами.Батьки подали документи і потрапили в екпериментальну програму дороговартісними біо препаратами (дабрафеніб і тафінлар),які  видавали безкоштовно.Але кожного місяця батьки мали летіти до Ізраілю на обстеження.Кожна поїздка обходилась  2-3 тисячі доларів,в залежності які обстеження призначали.
За шість місяців лікування у дитини спостерігалась позитивна динаміка.Артем себе добре почував,вів повноцінний образ життя,ходив до школи,закінчив добре 3 клас.
Великим ударом став  останній виліт до Ізраілю 9.07.18,коли після обстеження батькам повідомили,що пухлина почала знову рости.Зараз Артем знаходиться в Ізраїлі,йому призначили лікування,30 сеансів радіотерапії,які коштують 50 тисяч доларів.Але коштів на лікування батьки не мають.Сім’я повністю виснажена,майже рік батьки борються  за життя хлопчика.

Благаємо Вас нам допомогти в зборі коштів на лікування і подарувати шанс на життя Артему. Немає більшого болю як бачити,що твоя дитина хворіє !Проявіть будь-ласка милосердя!

Додаткова інформація

Допоможіть поширити інформацию