Допомагати просто!

Допомагати просто!

Благодійність, як таке явище, вона притаманна не якісь країні чи не притаманна країні.

Це, природна потреба людини, природна потреба допомагати, як потреба дихати, як потреба вчитися, як потреба кохати чи щось нове дізнаватися.

Допомагати комусь – це приходить з віком.

Тому що, коли людинка ще маленька, вона поки з собою ще не навчиться якось впоратися, то їй не дуже цікаво, що там навколо.

Тобто благодійність – це нормальна потреба нормальної людини незалежно від країни. Благодійність не залежить від рівня розвитку,чи рівня бідності у країні.

В кожній країні люди потребують благодійності, оскільки благодійність не лише у тому, що ти щось віддаєш, і хтось це отримує.

Благодійність у тому, що ти можеш бачити результати своєї роботи, і те, що ти віддав, наприклад, чи це кошти, чи це час, все рівно приносить певний позитивний результат, і ти можеш бути задоволеним від того.

Зараз українці найактивніше жертвують на якісь дуже зрозумілі речі, як то допомога конкретній хворій дитині, якщо вона лежить в онкології.

Закликаємо всіх, щоб ми справді думали, кому ми допомагаємо, і завжди були впевнені, що навіть маленька наша дія завжди може бути допомогою!