День здоров’я та розваг для діток з особливими потребами!

День здоров’я та розваг для діток з особливими потребами!

Сьомого жовтня у Кельменецькій центральній районній лікарні було шумно і гамірнго від дитячих пустощів та батьківських настанов.

Організаторами заходу виступили бллагодійний фонд “Добра Бджілка” разом з громадською організацією смт.Кельменці “Промінь надії”, провідними фахівцями Чернівецького медичного коледжу, департаментом охорони здоров’я, КМУ “Обласна дитяча лікарня м.Чернівці”, центром соціальної реабілітації “Особлива дитина”. Спонсором дійства виступила мережа швидкого харчування OZZY.

Радісною та довгоочікуваною миттю для всієї малечі була розважальна програма, рід час якої аніматори – клоун, мишка та фіксик (аніматорська агенція “Мультик”) пропонували їй різноманітні конкурси та ігри, а також разом співали, танцювали. У подарунок кожна дитина отримала повітряну кульку, розмальовку, солодщі.

Представники Благодійного фонду “Добра Бджілка” Розалія Гаркус та Людмила Каморіна, висловили сподівання, що цй день буде хорошим початком доброї справи і прикладом того, що спільно можна подолати багато життєвих труднощів, адже так важливо, щоб поряд були хороші люди. Побажали кожному доброти у серці, віри в себе і надії.

Ми хочемо, щоб діти з особливими потребами не соромились цього і почували себе повноправними ленами суспільства, спілкувалися з однолітками, не замикалися в собі та раділи життю. Також БФ було закуплено 15 упаковок підгузників для діток, котрі не ходять, іграшки, дитячі олійки, ласощі.